Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jacobs

( ilość produktów: 1 )

Kawa Jacobs jest liderem na rynku, dostępnym w ponad 20 krajach. Marka ustanawia standardy branżowe dla najlepszych kaw na świecie.
Historia Jacobs Coffee rozpoczęła się w 1895 roku, kiedy 26-letni Johann Jacobs otworzył swój pierwszy sklep spożywczy. Był to sklep z kawą, herbatą, kakao, czekoladą i ciastkami w centrum Bremy w Niemczech. Sklep został założony zgodnie z głównym założeniem Jacobsa: „Postaram się, aby moim wyzwaniem było dostarczanie tylko najlepszych i niewadliwych towarów, zawsze za rozsądną cenę”. Sklep ten stał się fundamentem firmy, która rozwinęła się, by działać na skalę międzynarodową.
W 1907 r. Jacobs założył własną palarnię i zaczął zaopatrywać okolicę Bremy w paloną kawę. W 1929 r. bratanek Johanna Walther J. Jacobs dołączył do firmy wuja. Pojawiła się tożsamość marki obejmująca kolory żółty i czarny oraz słynne hasło „Jacobs Kaffee Wunderbar”. Walther wdrożył wiele nowych pomysłów marketingowych i dystrybucyjnych. Wraz z rosnącym popytem na Jacobs Kaffee firma rozwinęła się, ale jakość produktów pozostała na tym samym, wysokim poziomie.
Dzisiaj Jacobs jest wiodącą marką kawy premium, której podstawowy produkt to Krönung, znany w całej Europie z „rozpieszczającego aromatu”. Jacobs to obecnie marka warta miliardy dolarów. Kawa ta dostępna jest w palonych mielonych i pełnych ziarnach, rozpuszczalnych kryształach, kapsułkach i mieszankach smakowych, Jacobs nadal ustanawia standardy branżowe dla pysznej kawy. Dziś marka Jacobs jest częścią globalnej firmy zajmującej się kawą i herbatą Jacobs Douwe Egberts, która obsługuje klientów w ponad 100 krajach poprzez kultowe marki, w tym: Jacobs, Tassimo, Moccona, Senseo, L'OR, Douwe Egberts, Kenco, Pilao i Gevalia.

pixel