Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Palombini

( ilość produktów: 3 )

Palombini – oficjalny dostawca kawy do Watykanu - daje gwarancję najwyższej jakości czarnego napoju, który może skosztować każdy jej miłośnik .
Firma Palombini to spółka rodzinna, zjednoczona pasją do kawy. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz inwestycji w badania i technologie Palombini zbudowało stopniowo sukces swojej marki.
Historia Palombini sięga lat 40. XX wieku. Wówczas to - dzięki swojej miłości do kawy i bogatemu doświadczeniu - Giovanni Palombini swoimi mieszankami kaw podbił serca najbardziej wymagających konsumentów z Rzymu, w tym, papieża Pawła VI, o czym palarnia zawsze z dumą wspomina.
Rodzina Palombini dziedzicząc zamiłowanie do sporządzania wyjątkowych mieszanek kaw, w ciągu kolejnych 70 lat rozwijała procesy produkcyjne, zwiększając potencjał wytwórczy firmy, inwestując w kontrolę jakości, sprecyzowany i powtarzalny proces prażenia oraz opakowanie i reklamę.
Aldo Palombini (syn Giovanniego), dzięki rozwojowi firmy, był w stanie rozsławić swoje wspaniałe mieszanki kawy w Rzymie (stając się m. in. oficjalnym dostawcą Watykanu), w całych Włoszech, a także na wielu rynkach Europy, Ameryki Północnej i Azji. W ciągu ostatnich kilku lat firma Palombini Espresso została głównym dostawcą m.in. dla Agip w Austrii. Jest także oficjalnym dostawcą French Railways.
Misją Palombini jest umożliwienie wszystkim miłośnikom kawy skosztowania prawdziwego espresso i cappuccino bez konieczności korzystania z usług profesjonalnego barmana. Tradycja rodzinna, wiedza, doświadczenie, stałe inwestowanie w badania i rozwój oraz przede wszystkim wybór pierwszej jakości ziaren kawy, stały się głównymi czynnikami sukcesu produktów Palombini.

pixel