Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Caffe Poli

( ilość produktów: 1 )

Caffé Poli to synonim włoskiej kawy o wysokiej jakości, produkowanej z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
Wszystko zaczęło się w 1962 roku, kiedy Giuseppe Poli kupił małą palarnię, aby rozpocząć produkcję doskonałych mieszanek kawy w swoim garażu. Planował je sprzedawać lokalnym barom w Bergamo. Wkrótce jednak Poli przekształcił hobby w pełnoprawny i odnoszący sukcesy biznes.
Od tego czasu firma bardzo się rozwinęła. Palarnia Poli wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu wypracowała swój własny sposób palenia kawy. Dziś firmą kieruje syn Giuseppe, Alberto Poli. Alberto i jego córki Chiara i Cristina profesjonalnie i skutecznie nadzorują palenie ziaren kawy. Tworzą dynamiczną firmę o ugruntowanej pozycji we Włoszech, która zdobywa popularność również za granicą.
Celem Caffé Poli jest sprzedaż produktów wysokiej jakości w uczciwych cenach. Z tego powodu priorytetami firmy są: wyszukiwanie i wybór najlepszych surowców, dokładne sprawdzanie każdego etapu produkcji, próba zmniejszenia wpływu firmy na środowisko, jak również zachęcanie do pracy zespołowej, aby wszyscy pracownicy czuli się częścią rodziny Poli. Firma udziela się też społecznie - Poli jest jednym ze sponsorów piłkarskiego klubu włoskiej ekstraklasy, Serie A Atalanty Bergamo.
Mieszanki Caffé Poli wykonane są wyłącznie z najlepszych gatunków Arabiki i Robusty, starannie kontrolowanych przez degustatorów - ekspertów, poświadczających wysoką jakość produktów.
Grupa Torrefazione Poli należy do silnej grupy przedsiębiorstw, związanych pasją do kawy. Obecnie grupa składa się z trzech przedsiębiorstw: Torrefazione Poli, C House Coffee Shop & Lounge Cafè i Nero Aroma. Każde z nich działa w odrębnym sektorze, dzieląc się w grupie zdobytym doświadczeniem. Wspólna pozostaje pasja i wysoka jakość produktów, które trafiają do odbiorców.

pixel