Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Diemme

( ilość produktów: 1 )

Caffe Diemme to włoska palarnia kawy z ponad 90-letnią tradycją. To włoska historia, która każdego dnia dociera do koneserów na całym świecie w postaci niezwykle aromatycznego czarnego napoju.
Historia firmy rozpoczęła się w 1927 roku w Padwie. Wówczas to Romeo Dubbini założył Diemme Industria Caffè Torrefatti. Marka Diemme oparła swój rozwój na pasji do kawy i ciągłych badaniach. Przyjemność picia wysokiej jakości kawy rozpowszechniła w ponad 40 krajach na całym świecie. Obecnie firmą zarządza już trzecie pokolenie rodziny Dubbini.
Produkcja w Caffe Diemme opiera się na ciągłej i skrupulatnej działalności laboratoryjnej. W związku z tym szeroka gama dostępnych produktów, skierowanych zarówno do sektorów HO.RE.CA., rzemieślników cukierniczych, skończywszy na sprzedaży detalicznej, opracowywana jest zawsze z zachowaniem najwyższych standardów jakości.
Właściciele marki Diemme zdobyli bogate doświadczenie i umiejętności na rynku kawy palonej. Dziś umieją interpretować nowe trendy, proponując nowe ścieżki smaków mieszanek. Diemme to nowoczesne przedsiębiorstwo przemysłowe, w którym więzi między tradycją, a innowacją są bardzo ścisłe. Przez wiele lat swojej historii firma wyróżniała się zamiłowaniem do jakości, poważnym traktowaniem swoich klientów, doświadczeniem i profesjonalizmem.
Caffe Diemme oferuje usługi doradcze związane z zarządzaniem lokalami oraz profesjonalne szkolenia prowadzone w Scuola Drink Different. Dzisiaj Diemme Industria Caffè Torrefatti jest również częścią Gruppo Dubbini, dzięki czemu jest obecna w sprzedaży oraz w kawiarniach i w gastronomii na całym świecie, ciesząc miłośników kawy wyrafinowanym aromatem i smakiem.

pixel